פרופיל

 
 

חברת מטל הוקמה בשנת 1973 ומתמחה בעיבוד שבבי מדויק לכל סוגי החומרים, על ידי מכונות ותוכנות תיב"מ מתקדמות. כמו כן, אנו מתכננים ובונים מכונות לכל ענפי התעשייה, ומייצרים חלקי חילוף ופרקי מכונות בכל הגדלים והמידות.
 

עיבוד שבבי מדויק לכל סוגי החומרים

אנו מבצעים עיבוד שבבי מדויק לחומרים מכל סוג, כולל חומרים קשים במיוחד הכוללים:
מתכות כמו נירוסטה, אלומיניום, פלדות ופלדות מחוסמות; פלסטיק כמו טפלון, אקולון, דלרין ועוד; חומרים רכים במיוחד כמו קלקר וסוגים שונים של פלסטיקים רכים; וחומרים מיוחדים כמו קרמיקה, פחם, ספיר וחומרים מורכבים.

ייצור מכונות

חברת מטל עוסקת בתכנון ובבנייה של מכונות לכל ענפי התעשייה, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ועל איכות המוצרים. אנו מייעצים ללקוחותינו, מוצאים עבורם את הפתרונות האפקטיביים ביותר לייעול תהליך העבודה ומתרגמים את הפתרונות הללו למכונות מתקדמות ויעילות, המוזילות בצורה משמעותית את עלויות הייצור.

טכנולוגיה ושירות

החברה מתכננת ובונה אבות טיפוס מכל חומר ותבניות לכל סוגי הטכנולוגיות: הזרקה, ניפוח, ואקום, חומרים מרוכבים ועוד - והכול באופן ממוחשב. לאחרונה רכשה החברה ציוד חדיש, שבאמצעותו ניתן להעתיק, לשחזר ולייצר משטחים ומוצרים חדשים לפי דוגמה קיימת או קובץ מצולם. החברה מעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד, יחס אישי ושירות אדיב משלב התכנון ועד השלמת המוצר.

בין לקוחותינו

החברה מספקת את שירותיה למפעלים בתחום התעופה, למפעלים ביטחוניים, לחברות ציוד רפואי והייטק, לבתי דפוס, ולחברות מזון ותכשיטים.

 

 

שח מט רד בול

 

 

ייצור מכונות

 

 

טכנולוגיה ושירות 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר